Team

  • Robert van Asperen
      Robert van AsperenWerkvoorbereider
    • Sander Bac
        Sander BacProjectleider
      • Johan Bakker
          Johan BakkerKopersbegeleider
        • Martien Blok
            Martien BlokAdministratief medewerker
          • Gert Boer
              Gert BoerUitvoerder
            • Peter van den Brink
                Peter van den BrinkTimmerman
              • Dirk-Jan van de Craats
                  Dirk-Jan van de CraatsBetonwerker Prefab Installatietechniek
                • Jaap Davelaar
                    Jaap DavelaarUitvoerder
                  • Gerard van Dijken
                      Gerard van DijkenMonteur Installatietechniek
                    • Mark Doornenbal
                        Mark DoornenbalBIM-modelleur
                      • Leonard van Dorp
                          Leonard van DorpMonteur Installatietechniek
                        • Martijn Fakkel
                            Martijn FakkelManager Ontwikkeling
                          • Linda Geerdes
                              Linda GeerdesAdministratief medewerker
                            • Roland van Giesbergen
                                Roland van GiesbergenAssistent uitvoerder
                              • Quentin Gordon
                                  Quentin GordonBIM Modelleur Installatietechniek
                                • René van Haalen
                                    René van HaalenBetonwerker Prefab Fabriek
                                  • Ruben Hazenberg
                                      Ruben HazenbergBetonwerker Prefab Fabriek
                                    • Jan-Willem de Heus
                                        Jan-Willem de HeusTimmerman
                                      • Artan Hida
                                          Artan HidaTimmerman
                                        • Joey Huercano
                                            Joey HuercanoMonteur Installatietechniek
                                          • Henk Hullekes
                                              Henk HullekesBetonwerker Prefab Fabriek
                                            • Jessy Jansen
                                                Jessy JansenMonteur Installatietechniek
                                              • Geert de Jong
                                                  Geert de JongCalculator
                                                • Edwin Kampert
                                                    Edwin KampertVoorman timmerman
                                                  • Jasper Koop
                                                      Jasper KoopWerkvoorbereider Prefab
                                                    • Berto van Leeuwen
                                                        Berto van LeeuwenArchitect
                                                      • Thijs van Leeuwen
                                                          Thijs van LeeuwenTimmerman
                                                        • Richard Leskens
                                                            Richard LeskensBIM Modelleur
                                                          • Gert Jan van der Meer
                                                              Gert Jan van der MeerProductieleider Prefab
                                                            • Jurre Meijer
                                                                Jurre MeijerTimmerman
                                                              • Matthijs Natzijl
                                                                  Matthijs NatzijlDirecteur Bouw, Prefab en Installatie
                                                                • Hans Pijl
                                                                    Hans PijlTimmerman
                                                                  • Peter van de Pol
                                                                      Peter van de PolTimmerman
                                                                    • Erik Pol
                                                                        Erik PolTimmerman
                                                                      • Benno Ravenswaaij
                                                                          Benno RavenswaaijTimmerman
                                                                        • Arend Reijm
                                                                            Arend ReijmHoofd calculator / Technisch ontwikkelaar
                                                                          • Anita Rijnders
                                                                              Anita RijndersController
                                                                            • Bas van Roekel
                                                                                Bas van RoekelBetontimmerman
                                                                              • Rob Rollmann
                                                                                  Rob RollmannProjectleider
                                                                                • Martin Rommers
                                                                                    Martin RommersWerkvoorbereider
                                                                                  • Richard Rutten
                                                                                      Richard RuttenVoorman timmerman
                                                                                    • Murat Sayik
                                                                                        Murat SayikMonteur Installatietechniek
                                                                                      • Gerrit Schuurman
                                                                                          Gerrit SchuurmanTimmerman
                                                                                        • Marcel Sjoer
                                                                                            Marcel SjoerVoorman timmerman
                                                                                          • Roland Stutvoet
                                                                                              Roland StutvoetProjectleider Installatietechniek
                                                                                            • Ton Teunissen
                                                                                                Ton TeunissenTimmerman
                                                                                              • Tomas Tokarevas
                                                                                                  Tomas TokarevasBetontimmerman
                                                                                                • Ruth Valkenburg
                                                                                                    Ruth ValkenburgSecretaresse/ Medewerker P&O
                                                                                                  • Mark Verwijs
                                                                                                      Mark VerwijsProjectleider Installatietechniek
                                                                                                    • Peter Visscher
                                                                                                        Peter VisscherWerkvoorbereider
                                                                                                      • Kees van Vreeswijk
                                                                                                          Kees van VreeswijkProjectleider/ Hoofd bedrijfsbureau
                                                                                                        • Alwin Waaijenberg
                                                                                                            Alwin WaaijenbergVoorman timmerman
                                                                                                          • Mark Walraven
                                                                                                              Mark WalravenUitvoerder
                                                                                                            • Mark Wennekes
                                                                                                                Mark WennekesManager Ontwikkeling
                                                                                                              • Frank van Woerden
                                                                                                                  Frank van WoerdenDirecteur KUDO ontwikkeling
                                                                                                                • Ton van Zetten
                                                                                                                    Ton van ZettenVoorman Timmerman